Tagastamiseks täida järgmised lahtrid ning vajuta saada. Vastame Teile meili teel 3 tööpäeva jooksul.

  Tellimuse esitamise kuupäev:

  Kauba kättesaamise kuupäev:

  Moesahtel veebilehelt ostetud toodetele kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane taganemisõigus.(selle aja jooksul peab olema kaup tagasi ka meie juures) Juhul kui e-poest tellitud toode Kliendile ei sobi, võib ta selle e-kauplusesse tagastada.

  Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus või kontakteeruda Moesahtel klienditeenindusega telefonil 5261780 või saata e-kiri aadressile moesahtel@gmail.com. Pärast taganemisavalduse kättesaamist saadab Moesahtel Kliendile kinnituse taganemisavalduse kättesaamise kohta.

  Ostetud toode tuleb tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates toote tagastamise avalduse esitamist.

  Kauba tagastamiskulud kannab Klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

  Kauba tagastamise korral tagastatakse Kliendile ostu eest tasutud summa esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14-päeva jooksul alates taganemisavalduse esitamisest. Moesahtel võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni Klient on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

  Moesahtel jätab endale õiguse tellimuse aktsepteerimisest loobuda või tellimuse täitmisest loobuda, näiteks kuid mitte ainult, juhul kui hinnakirjas on avaldatud eksimuse või tehnilise rikke tõttu vale hind.