Modena

 

Meie e-poes on uus ilus nupuke, mis ütleb osta kohe ja maksa hiljem. Tegu pole järelmaksuga, vaid Eestis uudse, ülimalt lihtsa ja kiire lahendusega, läbi mille saad jaotada oma ostukorvi kolmeks võrdseks osamakseks ja seda ilma igasuguse intressi ja teenustasudeta.

 

Kellele on Modena mõeldud?

 

Inimesele, kes ei soovi kulukat järelmaksulepingut sõlmida, vaid soovib mugavalt ajatada enda makseid pikema perioodi peale ja hoida enda kulutusi kontrolli all.

 

Kuidas toimib uus maksevõimalus?

 

  1. Vali tooted mida soovid ning ostukorvi liikudes vali makseviisiks Modena

  2. Tuvasta ennast Smart- ID või Mobiil-ID-ga

  3. Vali maksete arv ehk mitme osamaksega soovid tasuda (võimalik kuni 3 osamakset 90 päeva jooksul)

  4. Allkirjasta ja ost ongi sooritatud! Ära muretse, kulud oleme katnud meie ning sina vaid šoppa. Nii lihtne see ongi! PS! Modena`ga saad osta tooteid, mille hind on vahemikus 0 – 1000€

 

Mis vahe on tavapärasel järelmaksul ja Modena “maksa hiljem” maksesüsteemil?

 

Modenavõimaldab maksta kuni kolmes osas toodete eest ilma järelmaksulepingut tegemata ning seda kõike intressi ja teenustasudeta.

Samuti ei pea klient täitma pikki andmevälju ning avaldama oma isiklikke finantsandmeid. Järelmaksu puhul on vaja üldiselt täita 14 rida andmevälju (sissetulekud, olemasolevad laenukohustused, elukohad jne) ning loomulikult lisandub ka intress ning muud teenustasud.